Ви тут: Кафедри / Автомобільної електроніки
Русский
English
Deutsch
Français
п'ятниця, 24-01-2020

КУРСИ РОБОЧИХ ПРОФЕСІЙ!

 

Якщо Ви студент ХНАДУ і хочете навчитися працювати на найсучасніших стендах комп'ютерної діагностики автомобілів, провести діагностику і ремонт свого автомобіля і при цьому отримати робітничу спеціальність:           

1. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автомобілів

2. Контролер технічного стану автомототранспортних засобів

Ми чекаємо Вас на СТО, що діє !!! 

Ярослава Мудрого (Петровського), 25 Головний корпус ХНАДУ

Вартість навчання 793 грн. Термін навчання: лютий 2017 - квітень 2017, групи по 6-8 чоловік!!!

 

 

 Смирнов Олег Петрович

068-60-99-458

Оформлення оплати в ауд. 274 дорожнього корпусу

(Світлана Миколаївна)

 

        На кафедрі працюють висококваліфіковані викладацькі кадри:  3 доктори наук, професори, 3 доценти-докторанта, близько 20 кандидатів наук, доцентів забезпечують навчальний процес за професійними та спеціальних дисциплін.

    Кафедра має свої комп'ютерні класи, в яких студенти отримують можливість виконувати домашні завдання, працювати над курсовими та дипломними роботами. 

      На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном.

    Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально см.раздел «Наукова діяльність»).

    Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів . Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінне вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).