Ви тут: Кафедри / Технічної експлуатації і сервісу автомобілів
Русский
English
Deutsch
Français
п'ятниця, 24-01-2020

Координати

Адреса: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петрівського, 25, ХНАДУ,

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів". 

Телефон: +38 (057)-707-37-69. 

E-mail: keat@khadi.kharkov.ua.

 

Студентська наукова конференція

Харківський національний автомобільно-дорожній університет з 4 по 5 квітня 2019 р. проводит 81-ту міжнародну студентську наукову конференцію.

Секція "ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СЕРВІСУ АВТОМОБІЛІВ" будуть представлены найкращі доповіді студентів 4 - 5 курсів  на кафедрі ТЕСА.

Голова секції: проф. В.П. Волков.

Секретар: доцент С.М. Мастепан

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс студентських робіт

Харківський національний автомобільно-дорожній університет на базі кафедри «Технічної експлуатації і сервісу автомобілів» 17 квітня 2019 року проводить II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Транспорт» секції «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Детальніше...

Науково-технічна та науково-методична конференція викладачів

Харківський національний автомобільно-транспортний університет проводитиме 83-тю науково-технічну і науково-методичну конференцію.

На базовому кафедрі «Технічна експлуатації та сервісу автомобілів» буде проходити одна з секцій, яка відбудеться 13-17 травня 2019 року.

Запрошуємо викладачів, науковців, докторантів і аспірантів з науковими повідомленнями і доповідями.

Голова секції - проф. В.П. Волков.

Секретар - доц. С.М. Мастепан.

Детальніше...

Інформація для абітурієнтів

Презентація спеціальності 274 - Автомобільний транспорт

Докладніше .....

Інформація про кафедру "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів"

Характеристика кафедри

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів" Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) утворена в 1933 році. За ці роки вона отримала визнання споріднених кафедр інших вузів і придбала певний професійний імідж. Кафедра ТЕСА постійно знаходиться в числі провідних кафедр університету і багато в чому визначає його популярність.

За більш ніж 80 років свого існування нею щорічно підготовляли в середньому 115 молодих фахівців.

Кафедра постійно прагне до реалізації головної концепції вищої школи - зміщення центру ваги університетської освіти в бік глибшого розуміння суті завдань і проблем науково-технічного прогресу. У зв'язку з цим з ініціативи кафедри в навчальному процес введені нові дисципліни - "Системотехніка транспорту", "Технічна кібернетика транспорту" та ін.

На кафедрі був створений перший обчислювальний центр інституту (35 років тому). Причому за концепцію комп'ютеризації навчального процесу прийнята розробка науково-обгрунтованих алгоритмів розв'язання та оптимізація конкретних техніко-економічних завдань в даній галузі знань.

Кафедри, як і люди, народжуються, розвиваються, досягають зрілого віку, мужніють, відзначають свої ювілеї. У їх біографії за законами діалектики теж бувають підйоми і спади, успіхи і невдачі. Кафедра, як основний структурний підрозділ вузу, по-справжньому існує тільки в динаміці і безперервному розвитку. Для неї повноцінне життя - це постійний прогрес у навчально-методичної та науково-дослідній роботі. Якщо вона не розвивається, вона практично перестає функціонувати.